Radiestezja - Arabella
Napisz lub zadzwoń tel czynny 17-21
698 18 24 18

Czym jest Radiestezja

Wahadłem porusza siła życiowa, ta sama, która ożywia ludzkie ciało. Nazywamy to Duszą albo podświadomością. Posługując się wahadłem, komunikujemy się z własną Duszą . Im lepiej umiemy pracować, rozmawiać z własną Duszą lub Duszą drugiej osoby, tym lepsze osiągamy efekty. Wchodzimy w stan medytacji i wyłączamy umysł na czas badania. gdyż, umysł czasem przejmuje odpowiedzi pochodzące od Duszy i sam odpowiada, bazując na swoich wyobrażeniach na temat danej sprawy.

- Planującym związek małżeński, umowy o współpracy, sprawdzenia partnera zarówno życiowego jak i biznesowego polecam swoje usługi.

- Nasze życie jest piękne kiedy mamy wokół siebie osoby o dużej zgodności biopola z naszym biopolem. Zanim zwiążesz się z kimś na stałe lepiej to sprawdź.

- Radiestezja terapeutyczna obejmuje wiele metod, które wykorzystywane są z pożytkiem dla pacjenta. Każdy radiesteta ma swoje wypracowane metody. Są to metody stosowane stosunkowo rzadko, a szkoda bo przynoszą wiele pożytku. Są bowiem niezwykle skuteczne. Chciałabym tu napisać o bezinwazyjnych metodach wprowadzania leku. Są one szczególnie pożądane przy niedoborach mikro i makroelementów w organizmie. Można tez ta metodą wprowadzać do organizmu leki, które są skuteczne a które organizm nie najlepiej toleruje jeśli są podawane w klasyczny sposób.

Etyka radiestezyjna (zaczerpnięte z długiej historii), w radiestezji terapeutycznej dotykającej problemów etyczno-moralnych czyli wiarygodności, rzetelności, uczciwości i tajemnicy, etyka jest priorytetem. Radiestezja zawsze była wykorzystywana dla dobra człowieka. Kwestia zapłaty za usługi związane z radiestezją ma wielowiekowa tradycję i jakkolwiek przed wiekami zapłata była dokonywana w naturze w dzisiejszych czasach jest to niemożliwe. Drugim aspektem jest pobieranie opłat wg statusu i zamożności, lecz i tu nie zawsze można wykazać się elastycznością. Ale nie jest to wykluczone. Inaczej spoglądamy na badanie zgodności biznesowej czy partnerskiej, ustalania korzystnych nazw czy siedzib dla firm, a inaczej na kwestie pomocy chorym ludziom. Radiestezja z punktu widzenia etyki może być źródłem utrzymania ale nie może być źródłem zdobywania majątku. Sprzeniewierzenia i próby wykorzystania swoich predyspozycji dla majątku kończą się niestety znacznym obniżeniem predyspozycji aż do całkowitej ich utraty.